Kerkoj mekanik per pune jasht vendit

Ofrohet punë nga: Ladi 20 Gsh 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Biznesi jone po eksapandon, per ate arsye kerkojme mekanik te ri qe te na bashkohen ekipit tone ne suedi.

Pershkrimi i vendit te punes:

Ne ne biznesin tone blejm dhe shesim vetura. I blejm veturat me defekte dhe riparojm ato simbas nevojes qe vetura te jet e sigurt per trafik dhe te funksionj mire.
Poashty biznesi yne ofron servisim te veturave per myshteri, ku ju ndrrohen voji, frenat, auspuhat etj etj.
Perfundimisht neve punom edhe me pastrimin e veturave, si ato te cillat i kemi ne shitje por edhe pastrim per myshteri. Si zakonisht pastrimi do te thot qe i bejme polir dhe i bejme veturat qe te shkelqejn.

Ti qe aplikon per pune duhesh:

- Ta kesh drejt te udhtosh per ne suedi (posedimi i passaportes Shiptare, Malazeze, Boshnjake, Maqedone apo Serbe, ose ndonje viz tjeter qe ta lejon udhtimin)
- Te jesh shum i interesuar te punosh me makina
- Te jesh ne moshen 16 deri ne 35 vjeq
- Te kini provoj pune te mekanikes te veturave.
- Te jeni i diciplinuar ne pune.

Puntoret kerkohen urgjentisht dhe po sa te behet intervistimi pregaditen biletat per udhtim ne Suedi. Paga do te jet si mbas kualifikimit dhe marrveshjes.Kontakti 049384807
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim