Kerkoj nji punetor qe din te punoj dyer e gilinder

Ofrohet punë nga: privat 04 Pri 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj nji puntor qe njef punen me punu me dyer gilindera nga metali (salldim-ngjyrosje) me meditje.Pagesa eshte 15euro dhe buka.Luten kush eshte i Prishtines net lajmrohet ne ket tel 044450794.Puntoria eshte afer FimCity ne Arberi-Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim