Kerkoj puntor me pervoj Pune per rrym dhe uj

Ofrohet punë nga: Besnik 10 Mar 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj punetor shites ne dyqan me pervoj pune ne sanitari, qe njef mir punen e mjeteve te ujit dhe te rrymes per me shum info nr tel 045595117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim