Kerkoj puntore (F)

Ofrohet punë nga: Toni 07 Pri 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj nje puntore ne prishtin per nje kafiteri duhet te ket provoj pune dhe te jet e komonikushme me klient nese është me vendbnim jasht prishtine sigurojm edhe vendbanim I pranojn vetem thirrjet serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim