Kerkoj puntore

Ofrohet punë nga: Relax 30 Nën 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ofrojme pune per masazhere femra, si dhe recepcioniste.

Jemi ne Prishtine . Na kontatoni ne tel 045684685 si dhe ne viber +37745684685.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim