Kerkojmë puntore (masazhere) dhe recepcioniste

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Pure Vip massage 09 Shk 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Pas zgjerimit te biznesit tone Pure Vip massage kerkon recepcioniste dhe masazhere me pervoje pune, me kushte te mira dhe me page te mire dhe me nje stafe profesional te interesuarat te lajmrohen ne tel 045742222
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim