Kerkojm persona per aktivitete te ndryshme

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: ezze shoqata 11 Gsh 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojm femra ose meshkuj prej moshes 17-26 vjet per te na ndihmuar ne aktivitetet e shoqates humanitare EZZE.

Pagesat jane fikse dhe aktiviteti eshte 5-6 ditesh ne jave.
Te interesuarit te na kontaktojn ne numrin e telefonit apo emailit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim