Kerkojm puntore

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Pure vip massage 13 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojm punetore si masazhere apo praktikante ku mund ta bejn praktiken tek ne dhe te paguhen me pages te mire, adresa jone eshte lagjja kalabria ne prishtine te interesuarat te kontaktojn ne nr 045742222. Recepcionistja Melina ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim