Kerkojme Dado

Ofrohet punë nga: Adelina 04 Jan 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojme Dado (kujdestare femijesh) per nje femije te 5 muajsh.
Mundesisht te jete e moshes mbi 35 vjeqe dhe te kete pervoje me kujdes te femijeve,
Orari 08.00-17.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim