Kerkojme puntore ne grand store

Ofrohet punë nga: Tanoos 20 Pri 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojme puntore per shitjen e misrit si dhe hot dog.
İngo ne 049-331-929
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim