Ligjërues i gjuhës GJERMANE

Ofrohet punë nga: Shkolla e gjuhëve Juvi 16 Mar 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Shkolla e gjuhëve Juvi kërkon dy ligjërues për kurse të gjuhës gjermane
Perveq kurseve te gjuhës gjermane tek ne gjeni edhe kurse te gjuhes Frënge dhe angleze sie dhe PERKTHIME GJYQhhpl
049580178 P
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim