Luaj lojen dhe fito

Ofrohet punë nga: Lojtari 24 Jan 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kliko linkun me posht per t'u regjistruar

http://antica.e-sim.org/lan.26079/

ju duhet te hyni ne loje cdo dite dhe te punoni ne ndonje kompani, nuk merr me shume se 2 minuta kohe per cdo dite, edhe pse nese luani me shume mud te dergoni Shqiperine perpara, sepse loja ka te bej me te gjitha shtetet ne jeten reale, ku sistemi i lojes eshte teper i perafert me jeten reale, ne baze te arritjeve ne loje hapen mundesi te reja, si psh te krijoni kompani, qe njerezit tjere te punojne per ju, te krijoni parti politike, te konkuroni per president, per kongres etj etj, per te fituar me shume merrni linkun tuaj referues, dhe ftoni miqt tuaj qe te fitoni 10% bonus prej secilit person qe luan :), loje te kendshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim