OFROJ PUNE

Ofrohet punë nga: A.P 23 Pri 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ofrohet pune per nje puntore(femer) ne mobileri. Mosha 22 deri 26 vjet dhe te jet komunikative. Orari dhe Pagesa sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim