Ofrohet vend pune

Ofrohet punë nga: Esenca Agjencion 11 Nën 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Vendi punes eshte klientet e agjencionit me i dergua ne vend shiqim te adreses se caktuar dhe ne marketing.
nuk ka kritetere te caktuara ,mjafton te kete te mbaruar shkollen e mesme .
Patente-shoferi dhe ndoj gjuhe te huaj, jane te mjaftueshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim