Ofroj pune

Ofrohet punë nga: Jetmir 19 Shk 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj puntore femra recepsioniste dhe masazhere pres thirrje serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim