Ofrojm pune

Ofrohet punë nga: Euro 04 Dhj 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Nisja puno edh ne kohen kur ti je flejt (ne gjum )
krejt qka duhet eshte me u regjistru ne linkun: http://adf.ly/?id=8778949
regjistrimi eshte krejt gratis,
pastaj merr nje link dikun shembull , www.google.com bone copy bone SHRINK
pastaj mere linkun edhe postoje ne facebook-twitter.. e ne shum rrjete sociale per qdo klikim ti merr pare, juve ju duhet edhe ni paypal me qel per arsye se paret muni mi terhek vetem me paypal pastaj ne bank, e perparsia eshte se paypal ka qasje ne bankat tona ne kosove, dhe paret te vin ktu ne kartel te bankes, Suksese per ata qe janisin me punu ,
foto poshte eshte e jemja per ni jav i kom bo qito po vazhdimisht shkon tu u rrit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim