Ofrojm

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: B&B 11 Mar 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ofrojm montimin e parketit te gjitha llojeve njeherish bejm gdhendjen e parketit te vjeter dhe lyerjen e tij. Montojm laminat. Kemi laminat te firmave te njohura nga 8 mil e me tej. Zyreja gjendet ne lagje te spitalit perball super vives.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim