Ofrojme Punsim te menjehershem ne mbare KOSOVEN.

Ofrohet punë nga: FLP-Kosova 01 Nën 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
-Kompania FLP-Kosova ofron mundesi punsimi te menjehershem ne mbare kosoven me orar te plote pune dhe orar te shkurtuar per ata qe deshirojne te punojne pune shtese.
-Duhet te jeni me moshe 18+ , te keni te mbaruar Sh.M. , te mos jeni te ndjekur penalisht si dhe te jeni Komunikativ.
-Te interesuarit te dergojne CV ne email adresen flp-kosova@outlook.com ose te kontaktojne ne tel.049/ 270000.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim