PO KERKOJM SHOFER

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: ILKOMET 14 Mar 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
PO KERKOJM NJE SHOFER PER TEREN QE E KA KOMBIN E VET PER MBAJTJE MALL USHQIMORE . PAGA OSHT VOLITSHME DHE PUNA OSHT PER KOHE TE GJATE .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim