Parket dhe Laminat

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: A&D 22 Mar 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Oferojm parket dhe lamint bejm montimi e tyre njeheresh bejm riparimin e parketit te vjeter gdhendejen dhe lyerjen e tij. Pervoj 15vjeqare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim