Punoj frizerk neper shtepi

Ofrohet punë nga: Merita 04 Mar 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punoj frizerk neper shtepi q don dikush le te m kontaktoj ne tel dhe mund t vi n shtepi te ju rregulloj.
Fenirimi-5 E
Premja -5 E
Ngjyrosja 5 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim