Punojmë këto punë: Keramikë, Shkallë, Izolime etj.

Ofrohet punë nga: Përparim 21 Jan 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punojme te gjitha llojet e keramikes, shkallve, granitit si dhe izolime me nje pune profesionale dhe pervoj te punes.

Numrat kontaktues:
+377 45 259 547 (viber) dhe
049 129 873.

Faleminderit per mirekuptim.
Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim