Pure Vip Massage ofron pun pèr masazhere

Ofrohet punë nga: Pure Vip Massage 17 Tet 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Pure Vip masaage hap konkurs per punetore te reja masazhere me pervoj apo edhe praktikante pagesa sipas marreveshjes dhe me kushte te mira per pune adresa kompleksi Blerti lagjja kalabria prishtine...tel: 045 742 222 mund te na kontaktoni prej ores 13.00 deri 23.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim