ROLETA

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Liri Roleta 14 Jan 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bëjm prodhimin e roletav dhe servisimin e dritarev nga zhurma ftofti dhe djersitja e xhamav etj

PUNOJM 24H NE TE GJITH KOSOVEN

INFO : 044 443 926
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim