Roleta nga alumini 38 m2

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: LIRI Roleta 31 Jan 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
punojm te gjitha llojet e roletav te jashtme nga alumini dhe plastika si dhe bejm servisin e dyerve dhe dritarev nga alumini dhe plastika kunder zhurmes te f toftit dhe djersitjes se gjamav punojm 24h ne gjith kosoven ju mir presim 044 900 630 +377 44 443 926
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim