asistent Tekniku

Ofrohet punë nga: Hore L.L.C 11 Pri 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Horeca L.L.C shpall konkurs pune per puntore Teknike
Kushtet per punsim jane:
te jete i moshes 20-35 vjeqar, I diplomuare ne shkoll profesionale, te kete njohuri ne pune teknike, te jet banore i Prishtines apo me vendebanim ne Prishtine dhe domosdoshmerisht te posedoj patent shoferin per kategorin B.
Perparsi kan ata qe kan provoje pune ne klimatizim dhe ventilim si dhe njohuri te gjuhes Angleze
Te interesuarit munde te na derfojn Cv te bashkangjiture me fotografi ne Email adresen ton.
Info@horecaequipments.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim