kerkoi 2 puntor ne autolarje

Ofrohet punë nga: mergim 09 Gsh 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoi 2 puntor ne autolarje te ken pervoj pune dhe te jen nga mosha 20-29 vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim