ofroj pune per kuzhinjer-e

Ofrohet punë nga: zymer 17 Mar 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
ofroj pune per kuzhinjer-e me pervoje pune dhe nje kamarier ne restaurant gjelltore per hollesi 044110727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim