ofroj pune per masazhere femra

Ofrohet punë nga: oferte pune 26 Mar 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
ofroj pune per masazhere femra dhe per nje recepcioniste. te interesuarat mund te lajmerohen ne nr 049875551
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim