vozites dhe kuzhinier

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Kaunis Peto Group 23 Tet 01:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojm nje vozites autobusi dhe nje kuzhinier, per detalet na kontaktoni ne mob
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim