Teknik i IT-së -

Ofrohet punë nga: Europrinty 28 Dhj 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Teknologji informative
E bënë mirëmbajtjen e pajisjeve te T. I;
Perkujdeset për eleminimin e problemeve – defekteve softverike dhe hardverike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim