Shofer i kategorise C

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Kompani tregtare 14 Gsh 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkojme nje Shofer te kategorise C
Mosha 20-25vjet
Te interesuarit luten te kontaktojne ne nr. 044/208264
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim