TRASPORET REGJA

Ofrohet punë nga: bashkim 04 Pri 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Transporet ter kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim