Bashkëpuntore

Ofrohet punë nga: Fisii 03 Shk 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj dy femra- kamarjere lagjen Dardania .7or pun, orari nga 20:00 Mramje der 3:00.Bar Restorant Meshari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim