Kamarjere

Ofrohet punë nga: bes 11 Jan 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
muneshit provoj pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim