Kerkohet puntor

Ofrohet punë nga: Rrustem 23 Nën 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkohet puntor ne qebaptoren "te daja" Prishtine
Te interesuarit ne 044263606
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim