Kerkoi puntor per fast food

Ofrohet punë nga: amigo 13 Gsh 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
kerkoi puntor per fast food me provoi pune..te qafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim