Kerkoj Kamarjer ose Shankist

Ofrohet punë nga: IMPERIAL 18 Mar 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj Kamarjer ose Shankist me pervoj pune te interesuarit le te lajmrohen ne tel . Gjendemi ne kodren e trimav 100m prej ETC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim