Kerkoj Ndims Kuzhinjer MANTRO CAFFE

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: MANTRO CAFFE 11 Sht 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj ndims kuzhinjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim