Kerkoj një kuzhinjer mosha 20deri27vjeqar

Ofrohet punë nga: 044294612 26 Jan 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj nje kuzhinjer mosha 20deri27 vjeqar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim