Kerkoj punetore.

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Pasticceria" Pianno" 06 Shk 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj kuzhiniere , Shankiste dhe kamariere.
Te interesuarat le te paraqiten tek lokali
Pasticceria PIANNO , Pallati i Rinise perball NEWBORN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim