Kuzhinjer

Ofrohet punë nga: Afrim 16 Tet 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj nje kuzhinjer I cili njeh pregaditjen e gjellave.restauranti gjindet ne Albi mall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim