Mantro 2

Ofrohet punë nga: Mantro 09 Dhj 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj ndihms/e kuzhinier per gjys orari..
Nr 049193999{viber}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim