Ndihmes kuzhinjer

Ofrohet punë nga: Besnik 10 Shk 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkojme nje ndihmes kuzhinjer me orar te plote.
Kryesisht duhet te njeh punen me sendviqa dhe sallata.

pune , kerkoj pune , kuzhinjer, ndihmes kuzhinjer, restoran , prishtine, fastfood, hoteleri , furragji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim