Ndihmese kuzhine

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: milot 30 Sht 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
kerkoj 2 ndihmese ne kuzhine ( femra )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim