Ofert pune

Ofrohet punë nga: Supa 05 Sht 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Supa kërkon njerëz profesionistë dhe të motivuar për punë, që të jenë pjesë e Supa në Prishtinë.

1. Kamarier

Kushtet e aplikimit:
Të kenë të kryer shkollën e mesme
Të kenë përvojë prej minimum 2vite pune si Kamarier
Të zotërojnë shkathtësi të shkelqyeshme komunikimi
Të jenë të gatshëm për punë me orar të zgjatur
Të jenë të gatshëm për punë edhe në rrethana stresuese.

Të përzgjedhurit përfitojnë:
Pagë kompetitive
Mundësi të avancimit individual
Ambient stabil punë dhe rreth social


Të interesuarit ju lutem dërgoni cv në email : cv@supa-foods.com ose mund të thirini në: 044 113 787.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim