Ofroj pune per ni ndihmes kuzhinere

Ofrohet punë nga: muja 30 Gsh 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Ofroj pune per ni ndihmes kuzhinere. Paga mujore 280 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim