Puntore

Ofrohet punë nga: afrim 04 Nën 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
ofrojm nje vend pune per nje femer,ne albi mall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim