RECEPCIONIST

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Hotel ROMA 18 Jan 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkohet nje Recepcionist mashkull ne orarin e nates 22:00 - 09:00.
Kandidati duhet ti kete keto aftesi:

Shkolla e Mesme
Njohes i Gjuhes Angleze
Njohes i Kompjuterit
Mosha e preferuar 25-35 vjeqar
Me vendqendrim ne Prishtine

Me rastin e aplikimit numri i telefonit tuaj eshte i domosdoshem per kontakt si dhe pershrimi i aftesive tuja.
Na kontaktoni ne email adresen: hotelroma.pr@live.com
Me respekte stafi Hotel ROMA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim