Recepcionist

Ofrohet punë nga: Hotel Lyon 12 Gsh 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Të interesuarit duhet të:
*Kenë të mbaruar së paku shkollen e mesme
*Dinë të flasin gjuhen angleze
*Jenë më të ri se 25 vjeç

Afati është hapur deri me 14 gusht 2015.

Na kontaktoni në:
+377 (0) 44 245 082
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim